Staż - Asystent/Asystentka biura

Job description

Poszukujemy Asystenta/Asystentki do biura w celu organizacji pracy biura. Jesteśmy firmą organizującą wydarzenia (eventy) w Polsce, Wielkiej Brytanii i Australii. Do naszego biura w Krakowie poszukujemy odpowiedzialnej osoby do zarządzania naszą przestrzenią biurową oraz w pomocy naszemu Zespołowi Kierowników. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa funkcjonowania biura w tym zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły spożywcze i biurowe

  • Utrzymanie dobrego wizerunku biura i organizowanie bieżących napraw

  • Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

  • Koordynacja dostawców, firm usługowych, firm kurierskich w celu prawidłowego funkcjonowania biura

  • Monitorowanie wydatków budżetowych i obsługa ich rozliczenia

  • Organizacja faktur i innych dokumentów handlowych

  • Tworzenie zestawień, redagowanie pism na potrzeby pracowników i kierowników

  • Prace asystenckie zlecane przez pracowników i kierowników

  • Pomoc dla Dyrektora HR w celu zapewnienia odpowiednich procedur i procesów w firmie

  • Organizowanie i utrzymywanie biurowych procedur

  • Przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych

  • Prowadzenie kalendarza spotkań oraz organizacja spotkań;

  • Organizacja wyjazdów pracowników (rezerwowanie hoteli, przejazdów itd)

  • Samodzielna realizacja zleconych projektów;

Requirements

Wymagania od kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Google Docs i obsługi komputera

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i pracowitość

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Poprzednie doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę;

  • Słoneczne biuro w dobrej lokalizacji w Krakowie z dużym ogrodem