Staż - Asystent/Asystentka biura

Opis oferty

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby na staż na stanowisko Asystent/Asystenta do biura. Jesteśmy firmą organizującą wydarzenia (eventy) w Polsce, Wielkiej Brytanii i Australii. Szukamy osoby na 3 miesięczny staż z możliwością zatrudnienia po tym czasie.

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby do zarządzania naszą przestrzenią biurową oraz w pomocy naszemu Zespołowi Kierowników. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa funkcjonowania biura w tym zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły spożywcze i biurowe
  • Utrzymanie dobrego wizerunku biura i organizowanie bieżących napraw
  • Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • Koordynacja dostawców, firm usługowych, firm kurierskich w celu prawidłowego funkcjonowania biura
  • Monitorowanie wydatków budżetowych i obsługa ich rozliczenia
  • Organizacja faktur i innych dokumentów handlowych
  • Tworzenie zestawień, redagowanie pism na potrzeby pracowników i kierowników
  • Prace asystenckie zlecane przez pracowników i kierowników
  • Pomoc dla Dyrektora HR w celu zapewnienia odpowiednich procedur i procesów w firmie
  • Organizowanie i utrzymywanie biurowych procedur
  • Przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych
  • Prowadzenie kalendarza spotkań oraz organizacja spotkań;
  • Organizacja wyjazdów pracowników (rezerwowanie hoteli, przejazdów itd)
  • Samodzielna realizacja zleconych projektów;

Wymagania

Wymagania od kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Google Docs i obsługi komputera
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Poprzednie doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę z ludźmi z różnych kultur i na różnych stanowiskach w celu doskonalenia swoich umiejętności biznesowych i personalnych
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę;
  • Słoneczne biuro w dobrej lokalizacji w Krakowie z dużym ogrodem